ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان | دکتر حسین برجیان

ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان | دکتر حسین برجیان

آشنایی با ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان

ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان | وقتی به جایگزینی دندان‌های افتاده فکر می‌کنید، انتخاب بهترین روش و متخصص کاشت ایمپلنت معتبر برای ایمپلنت دندان بسیار حیاتی است. در این مقاله سایت دکتر حسین برجیان بهترین ایمپلنت اصفهان، درمورد ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان و مزایای این روش جهت جایگزینی دندان‌ها و بهبود کیفیت زندگی صحبت خواهیم کرد.

یکی از گزینه‌های محبوب و مورد توجه در این زمینه، استفاده از ایمپلنت‌های دندانی سوئیسی است. سوئیس به عنوان یکی از کشورهای پیشرو در فناوری دندان‌پزشکی شناخته می‌شود، و ایمپلنت‌های دندانی سوئیسی به عنوان گزینه‌ای با کیفیت و با تکنولوژی بالا در بازار جهانی شناخته می‌شوند. اصفهان نیز به عنوان یک شهر پیشرفته در ایران با دسترسی به خدمات دندانپزشکی پیشرفته، یکی از مقاصد محبوب برای ایمپلنت دندانی سوئیسی است.


زندگی سالم با دندان های سالم هدیه دکتر حسین برجیان به شما!

ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان | ایمپلنت یکی از مدرن ترین و بهترین راهکارهای موجود برای جبران دندان های از دست رفته می باشد که انتخاب صحیح پایه ایمپلنت مناسب بر اساس انجام معاینات دقیق و بررسی آزمایشات و گرافی های شما و سپس جراحی موفقیت آمیز پایه ایمپلنت و مراقبت های بعدی آن هنر و مهارت دکتر حسین برجیان و تیم مرکز نجم می باشد که با سال های کسب دانش و مهارت و تجربه حاصل شده است.


در این بخش از سایت دکتر حسین برجیان متخصص بهترین ایمپلنت اصفهان همراه باشید تا بیشتر از ایمپلنت دندان سوئیسی اصفهان بدانید :

بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان |

تاریخچه ایمپلنت‌های دندانی سوئیسی

ایمپلنت‌های دندانی سوئیسی اصفهان  با توجه به تکنولوژی پیشرفته و تحقیقات علمی کاملی که در پس آن‌ها قرار دارد، به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها برای جایگزینی دندان‌های گمشده شناخته می‌شوند. این ایمپلنت‌ها از مواد با کیفیت و با استفاده از دقت و دانش بسیار بالا تولید می‌شوند.

مزایای استفاده از ایمپلنت‌های دندانی سوئیسی :

 •  کیفیت بالا: ایمپلنت‌های سوئیسی از مواد با کیفیت بالا ساخته می‌شوند و دارای ماندگاری بالا هستند.
 • طراحی دقیق: ایمپلنت‌های سوئیسی با توجه به جزئیات دقیق دندان‌ها و فرم فک ساخته می‌شوند تا جلوه طبیعی دندان‌های طبیعی را ایجاد کنند.
 • راحتی و استحکام: ایمپلنت‌ سوئیسی به شما امکان برگشت به فعالیت‌های روزمره و مصرف غذا به طور طبیعی را می‌دهند.
 • زمان معقول: ایمپلنت‌های سوئیسی به صورت سریع و با کمترین مشکلات اجرا می‌شوند.

مراقبت‌های پس از کاشت ایمپلنت

پس از اجرای ایمپلنت دندانی سوئیسی، مراقبات دقیقی نیاز است. توصیه می‌شود که پس از عمل به دقت دستورات پزشک را رعایت کرده و به بررسی دوره‌های پیگیری با وی بپردازید.

انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت در اصفهان 

انتخاب متخصص ایمپلنت در اصفهان با تجربه و مهارت در اجرای ایمپلنت‌های دندانی سوئیسی امری بسیار مهم است. اصفهان دارای متخصصان با تجربه در این زمینه است که می‌توانند به شما راهنمایی کامل ارائه دهند.

با انجام تحقیقات دقیق و مشوره با متخصصان دندانپزشکی، می‌توانید به بهترین ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان دست یابید. این گام مهم به شما امکان می‌دهد دوباره به خوابی زیبا و لبخندی جذاب بازگردید، همچنین کیفیت زندگی خود را بهبود بخشید.

ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان | دکتر حسین برجیان

آشنایی با بهترین ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان

ایمپلنت دندان یکی از روش‌های نوین و پیشرفته جایگزینی دندان‌های از دست رفته است. این روش با قرار دادن یک پایه فلزی در داخل استخوان فک، جایگزینی دندان طبیعی را فراهم می‌کند. ایمپلنت دندان مزایای زیادی نسبت به سایر روش‌های جایگزینی دندان مانند بریج و پروتز دارد. از جمله این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عملکرد طبیعی دندان: ایمپلنت دندان عملکردی مشابه دندان طبیعی دارد و بیمار می‌تواند به راحتی از آن استفاده کند.
 • ماندگاری بالا: ایمپلنت دندان در صورت مراقبت صحیح، می‌تواند تا سال‌ها دوام داشته باشد.
 • استحکام بالا: ایمپلنت دندان بسیار مقاوم است و به راحتی دچار شکستگی یا آسیب نمی‌شود.
 • ظاهر طبیعی: ایمپلنت دندان ظاهری بسیار طبیعی دارد و از نظر زیبایی هیچ تفاوتی با دندان طبیعی ندارد.

با توجه به مزایای فراوان ایمپلنت دندان، این روش به یکی از محبوب‌ترین روش‌های جایگزینی دندان تبدیل شده است. در اصفهان نیز مراکز متعددی برای انجام ایمپلنت دندان وجود دارد. اما انتخاب بهترین ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان می‌تواند چالش‌برانگیز باشد. در ادامه قصد داریم به معرفی بهترین ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان بپردازیم.

تماس با بهترین متخصص ایمپلنت اصفهان

دکتر حسین برجیان متخصص بهترین ایمپلنت اصفهان 

یوتیوب دکتر حسین برجیان متخصص ایمپلنت اصفهان

بهترین ایمپلنت سوئیسی اصفهانایمپلنت دندان سوئیسی اصفهان دکتر آف

آپارات دکتر حسین برجیان

بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان | معیارهای انتخاب بهترین ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان

معیارهای انتخاب بهترین ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان

برای انتخاب بهترین ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان، باید به عوامل مختلفی توجه کرد. از جمله این عوامل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کیفیت ایمپلنت: ایمپلنت دندان سوئیسی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. اما برخی از برندهای ایمپلنت سوئیسی از کیفیت بالاتری نسبت به سایر برندها برخوردار هستند.
 • تجربه دندانپزشک: دندانپزشکی که قصد انجام ایمپلنت دندان سوئیسی را دارد، باید از تجربه کافی در این زمینه برخوردار باشد.
 • رعایت استانداردهای بهداشتی: مرکز ایمپلنت دندان باید از استانداردهای بهداشتی لازم برای انجام ایمپلنت دندان برخوردار باشد.
 • رضایت بیماران: نظرات و تجربیات بیماران می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان را انتخاب کنید.

انواع بهترین ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان

در ادامه به معرفی تعدادی از بهترین ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان می‌پردازیم:

 • ایمپلنت اشترومن (ITI): ایمپلنت اشترومن یکی از بهترین برندهای ایمپلنت دندان سوئیسی است. این ایمپلنت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و ماندگاری بالایی دارد.
 • ایمپلنت SIC: ایمپلنت SIC نیز یکی از بهترین برندهای ایمپلنت دندان سوئیسی است. این ایمپلنت از استحکام و دوام بالایی برخوردار است.
 • ایمپلنت SPI: ایمپلنت SPI نیز یکی از برندهای معتبر ایمپلنت دندان سوئیسی است. این ایمپلنت از قیمت مناسبی برخوردار است.

انواع ایمپلنت سوئیسی کدام است؟

انواع روکش ایمپلنت سوئیسی در جهان مطرح بوده و بسیاری از دندانپزشکان در کشورهای مختلف از آنها استفاده می‌کنند. ایمپلنت های سوئیسی کیفیت عالی داشته و طول عمر بالایی دارند. برخی از برندهای سوئیسی top level بوده و باید برای کاشت آنها هزینه زیادی را در نظر بگیرید.

ایمپلنت دندان بهترین روش برای جایگزینی دندان ازدست‌رفته است. اگر یک یا چند دندان خود را از دست داده‌اید، برای بازگرداندن زیبایی لبخند می‌توانید از روش کاشت دندان استفاده کنید. برندهای مختلف ایمپلنت در کشورهای زیادی تولید می‌شود. یکی از بهترین انواع ایمپلنت، ایمپلنت‌های ساخت سوئیس است. در ادامه تعدادی از رایج‌ترین انواع ایمپلنت سوئیسی اصفهان را ذکر کرده و کیفیت و استحکام هر یک را بررسی می‌کنیم.

بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان | ایمپلنت سوئیسی اشترومن
 ایمپلنت سوئیسی اشترومن ( ITI )

ایمپلنت اشترومن سوئیس یکی از بهترین ایمپلنت‌های سوئیسی بوده و در بیش از ۷۰ کشور از آن استفاده می‌شود. شرکت اشترومن اولین شرکت است که ایمپلنت‌هایی با سطح آب‌دوست را طراحی کرد. این نوع ایمپلنت‌ها روند بهبودی را کاهش داده و این زمان را از ۶ تا ۸ هفته به ۳ تا ۴ هفته می‌رسانند.

یکی از مزیت‌های ایمپلنت سوئیسی اشترومن سیستم استریلیزاسیون کامل است. این ایمپلنت‌ها ۹۹.۹۹٪ استریل بوده و از بسیاری عوارض جلوگیری می‌کنند. شرکت اشترومن در ۵۰ سال انواع آزمایش‌ها را بر اساس دانش فنی انجام داده و نرخ موفقیت ۹۸.۸% را ثبت کرده است. طول عمر ایمپلنت سوئیسی اشترومن ۱۰ سال بوده و ۹۷٪ بیماران درمان موفقیت‌آمیز داشته‌اند.

بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان |  ایمپلنت سوئیسی SPI

 ایمپلنت سوئیسی SPI

یکی از بهترین انواع ایمپلنت سوئیسی برند SPI است. این ایمپلنت‌ها در ترکیب با پروتزهای ثابت و متحرک استفاده می‌شوند. طبق تحقیقات انجام شده ۹۷.۵% از درمان‌ها با ایمپلنت موفقیت‌آمیز است. ایمپلنت SPI ساخت شرکت Thommen Medical بوده و برای طراحی و تولید آنها با موسسات علمی و دندانپزشکان برجسته همکاری شده است.

این شرکت در سال ۱۹۷۵ در سوئیس تاسیس شد. حدود ۱۱ نوع ایمپلنت در سطح استخوان و بافت لثه در این شرکت ساخته شده است. در بیش از ۲۵ کشور، دندانپزشکان از ایمپلنت سوئیسی SPI استفاده می‌کنند.

بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان |  ایمپلنت سوئیسی SIC

 

 ایمپلنت سوئیسی SIC

ایمپلنت SIC اولین‌بار توسط پروفسور دکتر ویلفرد در شیلی تولید شد. اما این شرکت در سال ۲۰۰۳ در سوئیس تاسیس شد. این شرکت در سال ۲۰۱۸ ایمپلنت‌های طراحی شده توسط پروفسور دکتر ویلفرد را خریداری کرده و سیستم ایمپلنت‌های خود را در آلمان و سوئیس راه‌اندازی کرد.

این ایمپلنت‌ها از جنس تیتانیوم استاندارد بوده و به دلیل شکل مخروطی ریز حرکات ایمپلنت مهار می‌شود. در ایمپلنت‌های SIC از ذرات زیرکونیا استفاده می‌شود. این ساختار باعث ادغام سریع‌تر و ایمن‌تر ایمپلنت با استخوان فک می‌شود.

بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان |  ایمپلنت سوئیسی بیودنتا

 ایمپلنت سوئیسی بیودنتا

این شرکت در دو گروه اصلی محصولاتی را تولید می‌کند. شرکت بیودنتا علاوه بر سیستم‌های ایمپلنت دندانی، سیستم‌های دیجیتال دندانپزشکی را نیز تولید می‌کند. ایمپلنت بیودنتا پایداری خوبی داشته و به‌ سرعت با استخوان ادغام می‌شود. شکل آنها مخروطی بوده و به دلیل اتصال ۶ درجه حرکات ریز ایمپلنت در استخوان را مهار می‌کند.

شما می‌توانید برای انواع ترمیم از ایمپلنت تک‌واحدی تا کاشت تمامی دندان‌ها از ایمپلنت بیودنتا استفاده کنید. اباتمنت‌های آن نیز هم به‌صورت سفارشی و هم استوک در دسترس هستند.

بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان |  ایمپلنت سوئیسی TRI

 ایمپلنت سوئیسی TRI

بیش از ۲۵ سال است که در ۵۰ کشور از ایمپلنت‌های سوئیسی TRI استفاده می‌شود. این ایمپلنت کیفیت بسیار بالایی داشته و در عین سادگی بسیار پیشرفته است. ایمپلنت‌ های جدید این شرکت برای فناوری‌های تولید دیجیتال نیز توسعه یافته است. در فرایند تولید ۲۴ معیار بررسی می‌شود تا کیفیت هر محصول به طور دقیق اندازه‌گیری شود.

ایمپلنت‌ های دیجیتال TRI مزایای زیادی داشته که مهم‌ترین آن عدم نیاز به اباتمنت است. خطر التهاب و شل شدن ایمپلنت در این مدل بسیار کم است.

نکات مهم قبل از انجام ایمپلنت دندان سوئیسی

قبل از انجام ایمپلنت دندان سوئیسی، باید نکات مهم زیر را رعایت کنید:

 • مراجعه به دندانپزشک متخصص: قبل از انجام ایمپلنت دندان سوئیسی، حتماً به یک دندانپزشک متخصص مراجعه کنید تا وضعیت دهان و دندان شما بررسی شود.
 • انجام آزمایشات لازم: ممکن است پزشک برای بررسی وضعیت سلامت عمومی شما، آزمایشاتی را تجویز کند.
 • انتخاب دندانپزشک و مرکز ایمپلنت معتبر: برای انجام ایمپلنت دندان سوئیسی، حتماً از دندانپزشک و مرکز ایمپلنت معتبر استفاده کنید.

ایمپلنت دندان سوئیسی یکی از بهترین گزینه‌های جایگزینی دندان‌های از دست رفته است. این ایمپلنت‌ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و ماندگاری بالایی دارند. با رعایت نکات مهم قبل از انجام ایمپلنت دندان سوئیسی، می‌توانید از نتیجه مطلوب این روش درمانی بهره‌مند شوید.

بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان | چه کسانی کاندید مناسب برای کاشت ایمپلنت هستند؟

6 عامل موثر در هزینه ی ایمپلنت سوئیسی در اصفهان

معمولاً قیمت خدمات کاشت ایمپلنت سوئیسی در اصفهان بالا است و در بسیاری از کلینیک‌ها پزشک ایمپلنت سوئیسی را توصیه می‌کند. هزینه ایمپلنت سوئیسی در اصفهان به عوامل مختلفی بستگی دارد که عبارت‌اند از :

 1. برند ایمپلنت
 2. پزشک متخصص
 3. نرخ روز ارز و دلار
 4. تعداد دندان‌هایی که باید ایمپلنت شوند.
 5. تخصص و تجربه دندانپزشک
 6. کلینیک دندانپزشکی

در زمان انتخاب ایمپلنت سوئیسی به چه نکاتی دقت کنیم؟

ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان | افراد در زمان انتخاب ایمپلنت با چالش‌های بسیاری موجه می‌شوند و به همین بسیار می‌پرسند که در زمان انتخاب ایمپلنت به چه نکاتی دقت کنیم؟

در وهله‌ی اول بایستی میزان تحلیل استخوان فک بررسی شود، به طور مثال اگر زمان زیادی نیست که دندانتان را ازدست‌داده‌اید و دچار تحلیل لثه شده‌اید از ایمپلنت کره‌ای می‌توانید استفاده اما اگر استخوانتان تحلیل رفته پیشنهاد ما استفاده از ایمپلنت سوئیسی است.

در وهله‌ی دوم اگر قصد ایمپلنت فوری در اصفهان را دارید بهتر است از ایمپلنت‌های درجه یک مانند ایمپلنت سوئیسی استفاده کنید. همچنین زمانی که نیاز به جراحی لیفت سینوس دارید برای ایمپلنت پیشنهاد می‌شود ایمپلنت‌های درجه یک استفاده شود.

متخصص ایمپلنت اصفهان دکتر حسین برجیان

بهترین متخصص ایمپلنت اصفهان کیست ؟

ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان | دکتر حسین برجیان در سال 1393 مدرک دکترای جراح دندانپزشکی خود را از دانشگاه سراسری اصفهـان اخـذ کـرد و در سال های 1394 و 1395، رزیدنـت تخصصـی فیلـد بیماری هـای دهـان و فک و صــورت آن دانشکـده بود. در سال 2015 از طرف مرکز تحقیقات لیزر دانشگاه تهران به مدت یکسال به تحصیل فلوشیپ تخصصی لیزر دندانپزشکی پرداخت و به دانشگاه جنوای ایتالیا اعزام شد .

و در هیاتی 9 نفره از سراسر کشور، مدرک خود را با ارائه ی کیس پرزنت ها در حضور هیات ژوری علمی و بورد شفاهی و کتبی و ارائه ی رساله در زمینه ی کاربرد لیزرهای Near infra red در جراحی های دهان، به دانشگاه تهران و دانشگاه جنوا، اخذ کرد. سرمایه گذاری آکادمیک و پرکتیکال اصلی او بر روی فیلد لیزر دندانپزشکی بوده است و از سال 92 تاکنون به مدت بیش از یک دهه است که به طور تخصصی در این فیلد نو ظهور و تکنولوژی جدید به مطالعه و پژوهش و تدریس و درمان بیماران می پردازد.


کجا ایمپلنت سوئیسی دندان را انجام دهیم؟

کاشت ایمپلنت دندان، روش درمانی دندان‌پزشکی پیچیده و سختی است که از عهده هر دندان‌پزشکی برنمی‌آید! شاید اگر دچار دندان‌درد ناگهانی شوید شاید بتوانید به اولین کلینیک دندان‌پزشکی نزدیک‌ محل کار یا منزل‌ تان اعتماد کنید اما ماجرای کاشت ایمپلنت فرق دارد و برای انجام ایمپلنت تنها باید به متخصص دندان‌پزشک با تجربه در این زمینه مراجعه کنید تا با کم‌ترین هزینه بهترین ایمپلنت بدون عوارض را داشته باشید.

بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان | کجا ایمپلنت سوئیسی دندان را انجام دهیم؟

ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان | دکتر حسین برجیان، متخصص ایمپلنت های دندانی، فلوشیپ تخصصی لیزر دندانپزشکی از ایتالیا ، مسترشیپ زیبایی دندان از آمریکا ، درمان های زیبایی دندان ، اصلاح طرح لبخند ، ایمپلنت، درمان ریشه ( عصب کشی) ، جراحی لثه با لیزر و با ارائه خدمات تخصصی ایمپلنت:

 1.  کاشت فیکسچر
 2. آنکاوری
 3.  فرش ساکت
 4.  جراحی پیوند استخوان
 5.  جراحی سینوس لیفت
 6.  بون اکسپنشن
 7.  ریج اسپلیت
 8.   استئودنسیفیکیشن
 9.  درمان پری ایمپلنتایتیس
 10.  جراحی پیوند لثه
 11. انجام گرافی ها و آزمایشات لازم پیش از ایمپلنت
 12. مشاوره و معاینه جهت کاشت ایمپلنت دندان

در سال‌های اخیر استفاده از ایمپلنت به یکی از محبوب‌ترین روش‌های درمانی برای پر کردن جای خالی دندان‌ها تبدیل شده است، برندهای مختلف ایمپلنت سوئیسی جزو باکیفیت‌ترین ایمپلنت‌ها در دنیا هستند و بسیاری از دندان‌پزشکان متخصص ایمپلنت دندان در ایران نیز از ایملپنت‌های سوئیسی استفاده می‌کنند.

اگر قصد ایمپلنت دندان‌های‌تان را دارید می‌توانید به کمک متخصص ایمپلنت اصفهان با خیال راحت، یکی از برندهای ایمپلنت سوئیسی را انتخاب کنید تا ایمپلنتی با کیفیت و درجه یک برای سال‌های طولانی داشته باشید.

 


لینک های کاربردی :
لیزر دندانپزشکی اصفهانراهکار نوین درمان های دندانپزشکی در اصفهان
پیوند لثه و استخوان |–  دکتر حسین برجیان 
جراحی لثه با لیزر | بهترین جراح لثه اصفهان | دکتر حسین برجیان  – جراح لثه اصفهان 
بهترین دندانپزشک اصفهان | بهترین دندانپزشک اصفهان | دکتر حسین برجیان
بهترین ایمپلنت در اصفهان | دکتر حسین برجیان  متخصص ایمپلنت اصفهان 
اصلاح طرح لبخند اصفهان با دکتر حسین برجیان
ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهاندکتر حسین برجیان

 

بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان | موفقیت کاشت ایمپلنت دندان

عوامل موثر بر هزینه ایمپلنت سوئیسی اصفهان

ایمپلنت سوئیسی در بین یکدیگر دارای تفاوت قیمت هستند. اما حال علت این تفاوت قیمت چیست؟ علت این تفاوت قیمت به دلیل عوامل مختلفی رخ می دهد و علت اصلی آن برند ایمپلنت دندان می باشد. عوامل موثر بر قیمت ایمپلنت سوئیسی شامل موارد زیر است :

 • نقش برند ایمپلنت در هزینه ایمپلنت سوئیسی

برند های ایمپلنت هر کدام وابسته با کیفیت و نوع خود هزینه های متفاوتی برخوردار هستند. حتی ایمپلنت های سوئیسی با یکدیگر تفاوت وابسته به طول عمر و کیفیت تفاوت قیمتی دارند. یکی از مهم ترین عوامل در قیمت ایمپلنت دندان، برند آن می باشد.

 •  تعداد

هزینه ایمپلنت های دندانی به ازای هر واحد محاسبه می شود و هرچه تعداد پایه ایمپلنت سوئیسی که قصد دارید انجام دهید بیشتر باشد، هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود.

 • میزان تخصص در قیمت ایمپلنت سوئیسی

هر چه تجیهیزات مورد استفاده و تخصص پزشک بیشتر باشید، به طور حتم هزینه ایمپلنت سوئیسی شما بیشتر خواهد بود. متخصص ایمپلنت به طور مستقیم با طرح درمان و کاشت صحیحی که برای شما انجام می دهد، مستقیما بر روی کیفیت ، طول عمر و جلوگیری از بروز عوارض ایمپلنت شما موثر است.

 • هزینه درمان های جانبی در هزینه ایمپلنت سوئیسی

اگر قبل از انجام ایمپلنت سوئیسی ، نیاز به انجام درمان مکملی برای آماده سازی فضا ایمپلنت نیاز شود بر روی هزینه نهایی درمان شما اضافه می شود. به طور مثال در صورتی که فرد دچار تحلیل استخوان باشد، عمل پیوند استخوان یا سینوس لیفت برای او انجام می شود و در صورتی که نیاز به کشیدن دندان داشته باشد، بر روی هزینه نهایی ایمپلنت دندان اضافه خواهد شد.

صفحه اینستاگرام  : dr.hosseinborjian

ارتباط آنلاین واتساپ: 09335810446
شماره پذیرش تلفنی: 03191004545

آدرس : اصفهان، خیابان حکیم نظامی، چهارراه حکیم نظامی (تقاطع حکیم نظامی و نظرمیانی)، جنب تشک وان و لوازم خانگی دوو، مجتمع نجم، طبقه ۲
شنبه تا چهارشنبه ۱۶:۳۰-۲۰:۳۰

توجه: جهت مراجعه، حتما اخذ نوبت اینترنتی یا تلفنی نمایید. ابدا نوبت دهی و پذیرش حضوری ممکن نمی باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
کلینیک24
کلینیک24
مقالات: 113

10 دیدگاه

 1. دکتر برجیان جراحی ایمپلنت سوئیسی خیلی خوب و بدون درد و عوارض بعدی برام انجام دادند .اینکه کاملا توسط پرسنل مطب نوبت ها را برام هماهنگ میشد و پیگیری میکردن . خیلی متشکرم

 2. خیلی مسلط به کار و متخصص ایمپلنت با تجربه هستند، کاشت ایمپلنت دندان هایم را انجام دادند از عملکردشون و نحوه برخورد پرسنلشون رضایت کامل دارم

 3. برای درمان دندان کشیده شده به دکتر حسین برجیان مراجعه کردم. به نظرم متخصص دندانپزشک با تجربه و با سطح علمی بالایی در اصفهان هستند. از نتیجه درمان کاشت ایمپلنت دکتر برجیان راضی هستم.

 4. درمان جراحی لثه لیزر، بدون بخیه و خونریزی زیر نظر دکتر برجیان داشتم ایشون برای من توده دهانی که دچارش شده بودم رو بطور کامل از دهان خارج کردند و خیلی ممنون زحماتشون هستم

 5. خیلی گشتم برای یک دندانپزشک متخصص ایمپلنت عالی در اصفهان خدا را شکر دکتر حسین برجیان را چند نفر بهم معرفی کردند و من هم راضی هستم از اینکه زیر نظرشون جراحی کاشت دندان داشتم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید? چت در واتساپ