بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان | امکان کاشت یکباره چند ایمپلنت دندان | ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان

امکان کاشت یکباره چند ایمپلنت دندان

بررسی امکان کاشت یکباره چند ایمپلنت دندان

در این مقاله سایت دکتر حسین برجیان ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان، امکان کاشت یکباره چند ایمپلنت دندان را مورد بررسی قرار می دهیم. دندانپزشکی مدرن قصد دارد بلافاصله پس از کشیدن یا از دست دادن دندان ها را جایگزین کند تا از سایر واکنش های نامطلوب به سلامت دهان شما جلوگیری کند.  چه یک یا چند دندان از دست رفته داشته باشید. همه جایگزین ها اغلب به طور همزمان برای کاهش استرس دهان و کوتاه شدن دوره بهبودی شما انجام می شود.

بیمارانی که به چندین ایمپلنت نیاز دارند ممکن است کاندیدای ایمپلنت دندان مصنوعی باشند که در آن یک پل دندانی با طراحی خاص (یک واحد دندان جایگزین) به پست‌های تیتانیومی که در فک کاشته می‌شوند متصل است. این روش معمولاً شامل قرار دادن همه ایمپلنت ها و بریج دندان به طور همزمان است. دندانپزشکان ایمپلنت دندان در ایران ایمپلنت توضیح می‌دهند که پروتزهای دندانی مبتنی بر ایمپلنت مانند دندان‌های طبیعی شما عمل می‌کنند. اما مانند پروتزهای سنتی نباید هنگام صحبت کردن یا غذا خوردن بلغزند.

با چهار ایمپلنت برای یک مجموعه کامل از پروتزهای مصنوعی، می توانید لبخندی جدید داشته باشید و از پروتزهای مصنوعی خود بر روی ایمپلنت ها برای ایمن ترین و مطمئن ترین تناسب حمایت کنید

آمادگی برای کاشت چند ایمپلنت دندان

اگر می‌خواهید ایمپلنت چند دندان کنار هم داشته باشید. ما یک گفتگوی اولیه با هماهنگ کننده ایمپلنت دندانی خود ارائه می‌کنیم که در آن می‌توانید نگرانی‌های خود را مطرح کنید و دریابید که گزینه‌های مختلف درمانی شامل چه مواردی می‌شوند و قیمت آن‌ها. در مشاوره بالینی شما، متخصص ایمپلنت دندان ما در مورد هزینه ها و مزایای بالینی گزینه های مختلف در دسترس شما در طول مشاوره برنامه ریزی صحبت خواهد کرد.

آنها ساختار استخوانی زیرین دهان شما را در نظر می گیرند. کیفیت و کمیت استخوان و اینکه آیا برای حمایت از ایمپلنت مناسب است یا خیر – و در صورت نیاز به پیوند استخوان برای ساختن استخوان در جایی که کمبود آن وجود دارد. توصیه می کند. در پایان مشاوره بالینی، تمام اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد گزینه های ایمپلنت دندانی خود را خواهید داشت.دکتر حسین برجیان بهترین ایمپلنت اصفهان آماده ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات ایمپلنت دندان می باشد.

موارد نیاز به ایمپلنت دندان لترال | بهترین ایمپلنت اصفهان

قرارگیری 2 ایمپلنت در کنار یکدیگر

خیلی بستگی به این دارد که کدام دندان از دست رفته است. اگر دو دندان جلوی بالایی خود را از دست دادید. ایمپلنت های مجزا در کنار یکدیگر ممکن است نتیجه زیبایی بهتری به همراه داشته باشند ایمپلنت و دندانپزشکی زیبایی در تایم های مشخص شده باز است و پذیرای بیماران برای کلیه اقدامات از جمله دندانپزشکی زیبایی است.

صفحه اینستاگرام دکتر حسین برجیان، ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان

کاشت یکباره چند ایمپلنت دندان

بسته به محل قرارگیری ایمپلنت ها و حجم تراکم استخوان در فک شما، تنها از دو ایمپلنت می توان برای پشتیبانی از یک پل چهار دندانی استفاده کرد . برای پروتزهای قوس کامل با ایمپلنت، ممکن است از هشت تا چهار ایمپلنت کمتر استفاده شود.

دره بهبودی بعد از کاشت چند ایمپلنت دندان

فرآیند کاشت پست تیتانیوم نسبتاً بدون درد است زیرا دندانپزشک شما یک بی‌حسی موضعی برای بی‌حس کردن ناحیه برای عمل تجویز می‌کند.
پس از از بین رفتن داروی بیهوشی، ممکن است کمی درد یا ناراحتی را تجربه کنید که به راحتی با مسکن های بدون نسخه قابل کنترل است.
شدت حساسیت به این بستگی دارد که چند ایمپلنت در یک زمان قرار داده اید. بسته به سلامت و نیازهای دندانی بیمار، می توان چندین ایمپلنت را به طور همزمان گذاشت. و از ایمپلنت دندان پیش، ایمپلنت دندان دیجیتال یا … استفاده کرد. زمان بهبودی متفاوت است و ممکن است چندین یا چند ماه طول بکشد.

توجه :

  • این مطلب توسط ادمین سایت، مدیریت و منتشر شد.

بهترین دندانپزشک اصفهان در دکتر آف | بهترین ایمپلنت اصفهان در کلینیک 24


مطالب پیشنهادی برای مطالعه :

موارد موثر در استحکام ایمپلنت دندان

عوامل نیاز به ترمیم ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان سوئیسی نوبل بیوکر

این مطلب را به اشتراک بگذارید
کلینیک24
کلینیک24
مقالات: 93

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید? چت در واتساپ