بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان | بررسی ایمپلنت استرا ASTRA تولید کمپانی دنسپلی امریکا

بررسی ایمپلنت استرا ASTRA تولید کمپانی دنسپلی امریکا

بررسی ایمپلنت استرا ASTRA ایمپلنتی سوئدی تولید کمپانی دنسپلی امریکا | بهترین ایمپلنت اصفهان

ایمپلنت ASTRA | ایمپلنت آسترا تک، ایمپلنتی معتبر و باکیفیت به‌شمار می‌آید و برای افرادی که با مشکل کم بودن تراکم لثه یا استخوان فک مواجه هستند، انتخاب بسیار مناسبی است. این نوع ایمپلنت طول عمر بالایی دارد و با تکیه بر آزمایشات و تحقیقات فراوانی که هر ساله، محصولات خود و تاثیرات آن‌ها را بر روی بیماران زیادی بررسی می‌کنند و تمام جوانب را مورد سنجش قرار می‌دهند، برای مدت زمان معینی گارانتی ایمپلنت نیز دارند.

برای کاشت ایمپلنت ASTRA در این سیستم برای فک پایین به مدت 50 روز و فک بالا 60 روز باید از نصب پایه ها بگذرد سپس مرحله آشکارسازی و بعد از 15 روز قالبگیری انجام می شود.  هزینه پایه در جلسه اول و بعد از جوش خوردن هزینه ایمپلنت و آشکارسازی و 15 روز بعد هزینه قالب گیری می بایست توسط بیمار تسویه شود در واقع طبق جداول بالا هزینه در سه مرحله پرداخت می شود.

بدیهی ست در صورتی که بعضی نقاط دهان نیاز به بازسازی و تزریق پودر استخوان و پیوند استخوان داشته باشد به این مبالغ اضافه و در همان جلسه ویزیت به شما اعلام خواهد شد . نوع روکش از جنس متداول کروم سرامیک می باشد که در صورت تقاضای بیمار جهت روکش های زیبایی و وجود امکان ساخت هزینه آن جداگانه برآورد و اضافه خواهد شد .

بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان | . بررسی ایمپلنت استرا ASTRA تولید کمپانی دنسپلی امریکا .

همراه ما باشید با مطالب آموزشی و لینک های کاربردی دکتر حسین برجیان بهترین متخصص ایمپلنت اصفهانایمپلنت دندان سوئیسی اصفهان :

جایگاه ایمپلنت آمریکایی در دنیا کجاست؟

از آنجا که کشور آمریکا سهم زیادی از تولید ناخالص جهانی را در بین دیگر کشورهای صنعتی جهان به خود اختصاص داده است، در تولید ایمپلنت‌های دندانی نیز جزء برندهای گران قیمت و مطرح می‌باشد و در رده اول جهانی قرار دارد.

تجربه ثابت کرده است که به لحاظ کیفت، میزان درگیری با استخوان فک و طول عمر مصرف، این برندهای آمریکایی حرف اول را در میان دیگر برندهای مطرح ایمپلنت می‌زنند. البته باید به این نکته نیز توجه کرد که اگر شما از بهترین برند ایمپلنت دنیا هم استفاده کنید ولی فرایند طراحی و کاشت ایمپلنت توسط متخصص ایمپلنت اصفهان دکتر حسین برجیان باتجربه انجام نشود امکان پس زدن ایمپلنت و عدم جوش خوردن با بافت استخوانی وجود خواهد داشت و هزینه و سختی زیادی را به شما تحمیل خواهد کرد.

لینک های کاربردی :

لیزر دندانپزشکی اصفهانراهکار نوین درمان های دندانپزشکی در اصفهان
پیوند لثه و استخوان |–  دکتر حسین برجیان 
جراحی لثه با لیزر | بهترین جراح لثه اصفهان | دکتر حسین برجیان  – جراح لثه اصفهان 
بهترین دندانپزشک اصفهان | بهترین دندانپزشک اصفهان | دکتر حسین برجیان
بهترین ایمپلنت در اصفهان | دکتر حسین برجیان  متخصص ایمپلنت اصفهان 
اصلاح طرح لبخند اصفهان با دکتر حسین برجیان
ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهاندکتر حسین برجیان

بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان | 
 بررسی ایمپلنت استرا ASTRA تولید کمپانی دنسپلی امریکا

مزایای ایمپلنت ASTRA آمریکایی

مزایای انواع برندهای ایمپلنت آمریکایی عبارتند از :

 1. کیفیت بالا: ایمپلنت‌های آمریکایی معمولاً از مواد با کیفیت بالا و با استفاده از فناوری‌های پیشرفته تولید می‌شوند، که منجر به عمر طولانی و عملکرد بهتر می‌شود.
 2. استانداردهای بالینی: تولید ایمپلنت‌های آمریکایی معمولاً با رعایت استانداردهای بالینی بین‌المللی صورت می‌گیرد، که اطمینان از ایمنی و کیفیت آنها را افزایش می‌دهد.
 3. پیشرفت تکنولوژی: شرکت‌های تولید کننده ایمپلنت آمریکایی به طور مداوم به تحقیق و توسعه در زمینه تکنولوژی‌های جدید می‌پردازند، که منجر به بهبودات مداوم در طراحی و عملکرد ایمپلنت می‌شود.
 4. متنوع بودن: با وجود تنوع برندها و مدل‌های مختلف، بیماران دارای انتخاب‌های متعددی برای ایمپلنت‌های آمریکایی هستند که به نیازهای خود بیشترین تطابق را دارا باشد.
 5. ظاهری مناسب و شبیه به دندان‌های طبیعی: ایمپلنت‌های آمریکایی با ظاهری مناسب و شبیه به دندان‌های طبیعی، بیماران را از نظر ظاهری و عملکردی راضی نگه می‌دارند.
 6. عدم حرکت در استخوان فک به دلیل ساختار مخروطی داخلی: به دلیل ساختار مخروطی داخل استخوان فک، ایمپلنت‌های آمریکایی حرکت نمی‌کنند و استحکام بالایی دارند که این ویژگی می‌تواند برای بیماران بسیار مهم باشد.

معایب استفاده از ایمپلنت ASTRA  آمریکایی

از جمله معایب ایمپلنت های شرکت های آمریکایی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • قیمت بالا نسبت به برندهای دیگر، که ممکن است برای برخی افراد به دلیل محدودیت‌های مالی قابل دسترسی نباشد.
 • کمبود قطعات و قابلیت دسترسی به آن‌ها که می‌تواند موجب مشکلات و تاخیر در تعمیرات و نگهداری شود.
 • مشکلات در خرید به دلیل تحریم‌ها، که می‌تواند منجر به عدم امکان تهیه قطعات آن شود.
 • احتمال وجود محصولات تقلبی و کیفیت پایین به علت نقص در نظارت و تحریم.

صفحه اینستاگرام  : dr.hosseinborjian

ارتباط آنلاین واتساپ: 09335810446
شماره پذیرش تلفنی: 03191004545

آدرس : اصفهان، خیابان حکیم نظامی، چهارراه حکیم نظامی (تقاطع حکیم نظامی و نظرمیانی)، جنب تشک وان و لوازم خانگی دوو، مجتمع نجم، طبقه ۲
شنبه تا چهارشنبه ۱۶:۳۰-۲۰:۳۰

توجه: جهت مراجعه، حتما اخذ نوبت اینترنتی یا تلفنی نمایید. ابدا نوبت دهی و پذیرش حضوری ممکن نمی باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نویسنده کلینیک24
نویسنده کلینیک24
مقالات: 102

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید? چت در واتساپ