بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان | ضرورت کاشت ایمپلنت دندان

ضرورت کاشت ایمپلنت دندان از زبان دکتر حسین برجیان

آیا کاشت ایمپلنت دندان ضروری است؟

برای پاسخ به این سوال و ضرورت کاشت ایمپلنت دندان همراه ما باشید تا پاسخ را از زبان متخصص ایمپلنت اصفهان دکتر برجیان بخوانید :

بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان | ضرورت کاشت ایمپلنت دندان

ضرورت کاشت ایمپلنت دندان

جایگزینی دندان از دست رفته یک ضرورت است، چرا که اگر دندان از دست رفته جایگزین نشود، عواقب و مشکلات متعددی به همراه خواهد داشت. در گذشته تنها راه حل جایگزینی دندانهای از دست رفته، دندان مصنوعی متحرک کامل یا پارسیل یا بریج (پل) دندانی به عنوان پروتز ثابت بود. به علت معایب متعددی که این روشها داشتند، امروزه استفاده از ایمپلنتهای دندانی به عنوان انتخاب اول محسوب میشود.

۱. تاثیر ایمپلنت در حفظ سلامت سیستم جونده:

ایمپلنت، به حفظ موقعیت سایر دندان‌ها کمک کرده و از حرکات نابجای دندانهای مجاور به سمت فضای بی دندانی در مرور زمان جلوگیری می کند که این امر منجر به سلامت سیستم جونده میشود.

بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان | تحلیل استخوان فک

۲. تاثیر ایمپلنت در جلوگیری از تحلیل استخوان فک:

عمل جویدن با ایمپلنت با اِعمال فشار و تحریک استخوان، به حفظ تراکم و سلامت استخوان فک کمک میکند و از تحلیل استخوان فک جلوگیری میکند.

۳.تاثیر ایمپلنت در حفظ تونایی تکلم نرمال:

مساله ی دیگر حفظ توانایی تکلم و ادای اصوات و حروف مختلف با استفاده از ایمپلنت است. همه ی ما تغییر در نحوه ی تکلم افرادی را که از دندان مصنوعی متحرک استفاده میکنند یا افرادی که دندانهای جلویی از دست رفته ی خود را بازسازی نکرده اند، شاهد بوده ایم.

۴.تاثیر ایمپلنت بر مشکلات روحی ناشی از فقدان دندان:

نکته ی مهم دیگر، تاثیر مثبت روحی روانی استفاده از ایمپلنت است. بسیاری از افراد، با از دست دندان یک یا چند دندان و بدتر از همه، تمامی دندانها، احساس فقدان عضو را خواهند کرد که این مشکل روحی ، با جایگزینی دندان ها با ایمپلنت بهبود می یابد.

بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان | تاثیر ایمپلنت در طرح لبخند:

۵. تاثیر ایمپلنت در طرح لبخند:

کاشت ایمپلنت دندانی از نظر زیبایی شناسی نیز حائز اهمیت است. دندان‌های کاشته شده به این روش شباهت بسیار زیادی به دندان طبیعی دارند و این امر موجب زیبایی لبخند و افزایش اعتماد به نفس فرد میشود که تمامی این موارد منجر به بهبود روابط اجتماعی فرد با دیگران میشود.


همراه ما باشید با مطالب آموزشی و لینک های کاربردی دکتر حسین برجیان بهترین ایمپلنت اصفهانایمپلنت دندان سوئیسی اصفهان :

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نویسنده کلینیک24
نویسنده کلینیک24
مقالات: 52

4 دیدگاه

  1. برای ایمپلنت دندان به دکتر حسین برجیان مراجعه کردم و یک مورد کاشت ایمپلنت برایم انجام دادند خیلی خوب و دلسوزانه برایم کار می کردند برخورد کاریشون خیلی عالی بود ایمپلنت باکیفیت و در نهایت هیچ موردی ندارم نه دردی نه مشکلی در جویدن غذا

  2. تجربه عالی کاشت ایمپلنت دندان داشتم . آقای دکتر برجیان صبورانه برام کار انجام دادند و الان بعد از بهبودی کاملم از نتیجه کارشون خیلی راضی هستم بهترین متخصص ایمپلنت بهترین تجهیزات بهترین برند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید? چت در واتساپ