بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان | . مهمترین دلایل برای انتخاب ایمپلنت اشترومن سوئیسی

مهمترین دلایل برای انتخاب ایمپلنت اشترومن سوئیسی

مهمترین دلایل برای انتخاب ایمپلنت اشترومن سوئیسی | بهترین ایمپلنت اصفهان دکتر حسین برجیان

انتخاب ایمپلنت اشترومن سوئیسی | اگر قصد انجام ایمپلنت را دارید، احتمالا انواع برندها را جستجو کرده و نام ایمپلنت اشترومن سوئیس را شنیده‌اید. این برند جز بهترین برندهای ایمپلنت است که بسیاری از دندانپزشکان از آن استفاده می‌کنند. اگر دندانپزشک شما این برند سوئیسی را پیشنهاد کرده یا از میان انواع ایمپلنت می‌خواهید برند اشترومن را انتخاب کنید، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.


همراه ما باشید با مطالب آموزشی و لینک های کاربردی دکتر حسین برجیان بهترین متخصص ایمپلنت اصفهانایمپلنت دندان سوئیسی اصفهان :


بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان | ایمپلنت سوئیسی اشترومن

ایمپلنت اشترومن سوئیسی

ایمپلنت دندان یکی از بهترین روش‌ها برای جایگزینی دندان از دست‌ رفته است. اگر می‌خواهید فضای خالی بین دندان‌های خود را با کاشت دندان پر کنید، باید برندهای مختلف ایمپلنت را بررسی کنید. انواع برندهای ایرانی، کره‌ای، سوئیسی، آلمانی و آمریکایی در ایران موجود است. برخی برندها ارزان‌تر هستند و برخی دیگر به دلیل کیفیت بالا و طول عمر زیاد قیمت بیشتری دارند.

یکی از محبوب‌ترین ایمپلنت‌ها بین دندانپزشکان ایمپلنت دندان سوئیسی اشترومن است. در بیش از ۱۰۰ کشور جهان از این برند برای کاشت دندان استفاده می‌شود. ایمپلنت برند اشترومن با دانشگاه‌ها، کارشناسان و جوامع علمی پیشرفته همکاری می‌کند تا باکیفیت‌ترین ایمپلنت‌ها را تولید کند.

تاریخچه ایمپلنت اشترومن سوئیس

شرکت اشترومن در سال ۱۹۵۴ در سوئیس تاسیس شد. این شرکت ایمپلنت‌های دندان و تجهیزات جانبی آن مانند اباتمنت را تولید می‌کند. تجهیزات تولید شده توسط اشترومن کیفیت بالایی داشته، در طولانی‌ مدت دوام دارند و مطالعات بالینی دقیقی برای طراحی آنها انجام می‌شود. به همین دلیل ایمپلنت اشترومن سوئیسی یکی از معروف‌ترین ایمپلنت‌ها در سراسر دنیا است.

اشترومن یک تیم بین‌المللی قوی و اختصاصی از ایمپلنتولوژیست‌ها (ITI) دارد. آنها دندان‌پزشکان در کشورهای مختلف را آموزش داده و پیشرفت‌ها و تکنیک‌های جدید در صنعت ایمپلنت را اطلاع‌رسانی می‌کنند.

آشنایی با انواع ایمپلنت اشترومن سوئیس

اشترومن چندین نوع ایمپلنت را طراحی کرده است. هرکدام از انواع ایمپلنت استحکام متفاوتی داشته و برای ناحیه خاصی مناسب هستند. انواع ایمپلنت اشترومن شامل موارد زیر می‌شود.

۱. ایمپلنت اشترومن تیتانیومی

در نوع تیتانیومی تنها از فلز تیتانیوم استفاده شده است. این نوع ایمپلنت نسبت به انواع دیگر استحکام کمتری دارد. در انواع دیگر ایمپلنت اشترومن به دلیل استفاده از آلیاژ زیرکونیوم و تیتانیوم استحکام بیشتر است. اگر به دنبال ایمپلنت سوئیسی با قیمت مناسب هستید، این مدل ایمپلنت اشترومن می‌تواند گزینه خوبی باشد. تیتانیوم به عنوان ریشه جایگزین دندان در ایمپلنت سوئیسی اشترومن عمل می‌کند و معمولاً بیش از ۳۰ سال دوام می‌آورد.

بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان | ایمپلنت سوئیسی اشترومن دکتر حسین برجیان بهترین ایمپلنت اصفهان

۲. ایمپلنت اشترومن اکتیو

این نوع ایمپلنت در مایع قرار داشته و سطحی آب‌دوست دارد. مایع به فعال ماندن سطح ایمپلنت کمک کرده و باعث کاهش دوره بهبودی می‌شود.

در دیگر ایمپلنت‌ها شما باید چندین ماه صبر کنید تا استخوان فک بهبود پیدا کرده و پایه ایمپلنت به‌خوبی با استخوان پیوند بخورد. سپس روکش روی آن قرار می‌گیرد. اما با استفاده از ایمپلنت اکتیو این مدت‌زمان کاهش پیدا کرده و می‌توان بعد از ۲ هفته قالب‌گیری را انجام داد. در نوع تیتانیومی تنها از فلز تیتانیوم استفاده شده است.

۳. ایمپلنت اشترومن sla

یکی از انواع ایمپلنت سوئیسی اشترومن ، SLA است که از مواد با کیفیت بالا ساخته شده و پایداری عالی و دوام طولانی مدتی را ارائه می‌دهد. طراحی ایمپلنت SLA Strohmann امکان یکپارچگی استخوانی بهینه را فراهم می‌کند و انعطاف‌پذیری، زیبایی و عملکرد بهتری را برای بیماران به‌وجود می‌آورد.

۴. ایمپلنت اشترومن روکسالید

جنس این نوع ایمپلنت آلیاژ فلزی است. از ۱۵٪ زیرکونیوم و ۸۵٪ تیتانیوم ساخته شده است. این آلیاژ نسبت به تیتانیوم خالص استحکام بیشتری دارد. زیست سازگاری و پیوند با استخوان در این آلیاژ مشابه تیتانیوم خالص است و عوارضی ایجاد نمی‌کند.

ایمپلنت روکسالید نسبت به انواع دیگر اندازه کوچک‌تری دارد. به همین دلیل احتمال پس زدن آن کمتر می‌شود. وقتی پایه ایمپلنت کوچک باشد، زمان بازسازی و بهبود استخوان هم کاهش پیدا می‌کند. ایمپلنت‌ها انواع مختلفی داشته و هرکدام مزایا و معایبی دارند. بهتر است برای انتخاب بهترین ایمپلنت دندان با دندان پزشک مشورت کنید.

بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان | رمهمترین دلایل برای انتخاب ایمپلنت اشترومن سوئیسی

مزایای ایمپلنت سوئیسی اشترومن چیست؟

ایمپلنت اشترومن مزایای زیادی داشته و به همین دلیل بسیاری از دندانپزشکان آن را پیشنهاد می‌دهند. برخی از مهم‌ترین مزایای آن عبارتند از :

  • رضایت بالا : حداقل ۹۵% افرادی که از این نوع ایمپلنت استفاده کرده‌اند، پس از ده سال هنوز از آن راضی هستند.
  • تسریع روند درمان : انواع اکتیو و روکسالید به‌سرعت با استخوان فک پیوند خورده و بهبود پیدا می‌کنند.
  • زیبایی بیشتر : روکش ایمپلنت‌های اشترومن بسیار طبیعی بوده و با دندان‌های طبیعی همسان دیده می‌شود.

عمر ایمپلنت اشترومن چقدر است؟

میانگین طول عمر یک ایمپلنت دندان سوئیسی از ۱۰ تا ۳۰ سال است که به احتمال زیاد، بسته به سن شما هنگام کاشت ایمپلنت، تا آخر عمر باقی خواهد ماند. ایمپلنت اشترومن سوئیس یکی از بهترین برندهای ایمپلنت است که در ایران استفاده می‌شود. ایمپلنت دندان روش خوبی برای جایگزینی دندان ازدست‌رفته است.

بسیاری از دندانپزشکان در سراسر دنیا ایمپلنت‌های سوئیسی را توصیه می‌کنند. جنس پایه این ایمپلنت تیتانیوم بوده که سازگاری خوبی با بدن داشته و عوارضی ایجاد نمی‌کند. ایمپلنت اشترومن انواع مختلفی داشته که برخی ۱۵ تا ۲۰ سال عمر کرده و برخی مادام‌العمر هستند.

 

لینک های کاربردی :

لیزر دندانپزشکی اصفهانراهکار نوین درمان های دندانپزشکی در اصفهان
پیوند لثه و استخوان |–  دکتر حسین برجیان 
جراحی لثه با لیزر | بهترین جراح لثه اصفهان | دکتر حسین برجیان  – جراح لثه اصفهان 
بهترین دندانپزشک اصفهان | بهترین دندانپزشک اصفهان | دکتر حسین برجیان
بهترین ایمپلنت در اصفهان | دکتر حسین برجیان  متخصص ایمپلنت اصفهان 
اصلاح طرح لبخند اصفهان با دکتر حسین برجیان
ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهاندکتر حسین برجیان
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نویسنده کلینیک24
نویسنده کلینیک24
مقالات: 102

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید? چت در واتساپ