بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان | مشاوره برای انتخاب ایمپلنت دندان سوئیسی

مشاوره برای انتخاب ایمپلنت دندان سوئیسی

ایمپلنت سوئیسی در اصفهان

انتخاب ایمپلنت دندان سوئیسی | ایمپلنت یا کاشت دندان بهترین روش برای جایگزینی دندان از دست رفته است. ایمپلنت دندان نسبت به دیگر موارد اصلاح طرح لبخند هزینه بیشتری دارد ولی ماندگاری دائمی نسبت به دیگر روش‌های زیبایی لبخند دارد. بخاطر هزینه‌های سنگین ایمپلنت افراد در جستجوی بهترین برند ایمپلنت هستند. ایمپلنت دندان (ریشه دندان مصنوعی) انواع مختلفی دارد که طبق کشور سازنده معمولا دسته بندی می‌شوند.

با ما همراه باشید تا انتخاب ایمپلنت دندان سوئیسی و مزایای آن را برایتان شرح دهیم :


همراه ما باشید با مطالب آموزشی و لینک های کاربردی دکتر حسین برجیان بهترین ایمپلنت اصفهانایمپلنت دندان سوئیسی اصفهان :


بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان |

انتخاب ایمپلنت دندان سوئیسی

ایمپلنت سوئیسی (Swiss Implant) یکی از برندهای بزرگ در زمینه فناوری ساخت ایمپلنت دندان است. تولید ایمپلنت نیاز به فناوری و امکانات خاصی دارد و به همین دلیل است که تنها چند کشور ظرفیت تولید و ساخت ایمپلنت را دارند. کره، ایران، سوئد، امریکا و آلمان کشورهایی هستند که ایمپلنت‌های با کیفیتی تولید می کنند. ایمپلنت سوئیسی از نظر ساختار و جنس با دیگر ایمپلنت های ساخته شده توسط کشورهای مختلف، متفاوت است.

انواع ریشه مصنوعی دندان یا همان ایمپلنت سوئیسی کیفیت خوبی دارند و جزء اولین پیشنهادات دندانپزشکان زیبایی و متخصصین ایمپلنت می‌باشند. بیشتر آنها مخروطی شکل هستند و با حداقل حرکت در استخوان فک قرار می‌گیرند.

انتخاب ایمپلنت دندان سوئیسی  اشترومن

iti یا همان ایمپلنت اشترومن یکی از انواع برند ایمپلنت سوئیسی است که اکثر افرادی که می خواهند کاشت دندان انجام دهند از این برند سفارش می دهند و استفاده می کنند. ایمپلنت اشترومن بهترین و معروفترین برند ایمپلنت سوئیسی شناخته شده است که نسبت به برندهای دیگر مزایایی دارد از جمله کیفیت مواد اولیه در ساخت آن و همچنین طراحی و مهندسی دقیق این نوع ایمپلنت، آن را از دیگر برندها متمایز کرده است.

ایمپلنت اشترومن ماندگاری و طول عمر بیشتری نسبت به دیگر برندها دارد و احتمال شکسته شدن و از بین رفتن پایه تیتانیوم آن حداقل است چون در ساخت آن از مواد اولیه و درجه یک استفاده شده است. بنابراین قیمت این نوع ایمپلنت بیشتر از ایمپلنت‌های سوئیسی دیگر است.

بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان |  ایمپلنت سوئیسی SPI

انتخاب ایمپلنت دندان سوئیسی (SPI)

یکی از قدیمی ترین برندهای ایمپلنت سوئیسی برند اس پی آی هست. برند spi توانسته درجه A را از سازمان بهداشت جهانی کسب کند. برند ایمپلنت SPI به دلیل استحکام و مقاومت و کیفیت زیاد یکی از محبوبترین نوع ایمپلنت در بین دندانپزشکان است.

یکی از خصوصیات ایمپلنت SPI داشتن انواع اکتیو است که بعد از 45 روز می توان، روکش آن را نصب کرد؛ در حالی که در انواع دیگر ایمپلنت‌ها حداقل باید 4 ماه از کاشت پایه ایمپلنت در لثه بگذرد تا بتوانیم روکش را بر روی پایه ایمپلنت نصب کنیم.

انتخاب ایمپلنت دندان سوئیسی (SIC)

ایمپلنت‌های دندانی SIC نسبت انواع دیگر ایمپلنت سوئیسی سابقه کمتری دارد، اما به دلیل مقرون به صرفه بودن وهزینه کمتر نسبت به اشترومن و اس پی آی، محبوبیت بیشتری دارند و کیفیت قابل قبولی نیز دارند. کیفیت ایمپلنت اس آی سی با کیفیت ایمپلنت‌های کره ای برابری می کند.

انتخاب ایمپلنت دندان سوئیسی (biodental)

یکی از انواع ایمپلنت‌های نوظهور در انواع برند ایمپلنت سوئیسی، ایمپلنت بیودنتال است. شرکت بیودنتال تولید کننده دو گروه عمده ایمپلنت دندان BIODENTAL و سیستم های دیجیتال است. مزیت ایمپلنت بیودنتال پایداری بالا و ادغام شدن سریع با استخوان فک است. از ایمپلنت biodental می‌توانید برای جایگزینی یک دندان یا چندین دندان از دست رفته استفاده کنید.

بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان | جراحی ایمپلنت دیجیتال چگونه انجام می‌شود؟

بیودنتال در آن دسته برندهایی است که به دلیل اباتمنت‌های زیرکونیا مورد استقبال بسیاری از دندانپزشکان قرار گرفته است و توسط دندانپزشک یا متخصص ایمپلنت به بیماران برای کاشت دندان توصیه می شود. اباتمنت‌های آن را بصورت استوک و سفارشی می توانید، سفارش دهید.

انتخاب ایمپلنت دندان سوئیسی (ihdeh)

نام ایمپلنت ایده از نام یک دندانپزشک سوئیسی برگرفته شده است. این دندانپزشک برای تولید و ساخت ایمپلنت ihdeh از بروزترین و پیشرفته ترین دستگاه بر پایه دانش، استفاده کرده است.

از ایمپلنت ایده برای زمانی که در بخش عمودی ایمپلنت استخوان کم باشد و در بخش افقی به اندازه کافی وجود داشته باشد، معمولاً استفاده می شود. از نظر کیفیت این نوع ایمپلنت را می توان در رده متوسط دسته بندی کرد که قیمت مناسبی نسبت به مابقی برندهای ایمپلنت سوئیسی دارد.

انتخاب ایمپلنت دندان سوئیسی (TRI)

بیش از 25 سال است که از ایمپلنت های TRI سوئیسی در 50 کشور استفاده می شود. این ایمپلنت کیفیت بسیار بالایی دارد و در عین حال بسیار پیشرفته است.ایمپلنت تی آر آی برای فناوری تولید دیجیتال نیز توسعه یافته است. این نوع ایمپلنت شباهت زیادی به ایمپلنت زیمر امریکایی دارد. مزیت این نوع ایمپلنت کیفیت خوب و قیمت مناسب آن است.

بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان |

انتخاب ایمپلنت دندان سوئیسی یا کره ای ؟

کدام بهتر است، ایمپلنت سوئیسی یا کره ای؟ بهترین کشورهای تولید کننده ایمپلنت، کشور های سوئیس و کره می‌باشند. ایمپلنت کره‌ای با ایمپلنت سوئیسی تفاوت‌هایی از نظر طول عمر، قیمت ایمپلنت و در دسترس بودن قطعات ایمپلنت دارند.

که بسته به رعایت بهداشت دهان و دندان و نحوه کاشت ایمپلنت و با مهارت بودن کار دندانپزشک طول عمر انواع برند یمپلنت بیشتراست. تفاوت بعدی قیمت انواع ایمپلنت است. که بسته به نوع ایمپلنت سوئیسی یا کره ای قیمت ها متفاوت است. در دسترس بودن قطعات یکی دیگر از مزیت‌های انواع ایمپلنت می باشد.

در زمان انتخاب ایمپلنت دندان سوئیسی به چه نکاتی دقت کنیم؟

افراد در زمان انتخاب ایمپلنت با چالش‌های بسیاری موجه می‌شوند و به همین بسیار می‌پرسند که در زمان انتخاب ایمپلنت به چه نکاتی دقت کنیم؟

در وهله‌ی اول بایستی میزان تحلیل استخوان فک بررسی شود، به طور مثال اگر زمان زیادی نیست که دندانتان را ازدست‌داده‌اید و دچار تحلیل لثه شده‌اید از ایمپلنت کره‌ای می‌توانید استفاده اما اگر استخوانتان تحلیل رفته پیشنهاد ما استفاده از ایمپلنت سوئیسی است.

در وهله‌ی دوم اگر قصد ایمپلنت فوری در اصفهان را دارید بهتر است از ایمپلنت‌های درجه یک مانند ایمپلنت سوئیسی استفاده کنید. همچنین زمانی که نیاز به جراحی لیفت سینوس دارید برای ایمپلنت پیشنهاد می‌شود ایمپلنت‌های درجه یک استفاده شود.

به‌طورکلی ایمپلنت‌های سوئیسی در اصفهان از مرغوبیت بالایی برخوردارند و همین امر موجب شده تا قیمت بالایی داشته باشند .

 

لینک های کاربردی :
لیزر دندانپزشکی اصفهانراهکار نوین درمان های دندانپزشکی در اصفهان
پیوند لثه و استخوان |–  دکتر حسین برجیان 
جراحی لثه با لیزر | بهترین جراح لثه اصفهان | دکتر حسین برجیان  – جراح لثه اصفهان 
بهترین دندانپزشک اصفهان | بهترین دندانپزشک اصفهان | دکتر حسین برجیان
بهترین ایمپلنت در اصفهان | دکتر حسین برجیان  متخصص ایمپلنت اصفهان 
اصلاح طرح لبخند اصفهان با دکتر حسین برجیان
ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهاندکتر حسین برجیان
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نویسنده کلینیک24
نویسنده کلینیک24
مقالات: 88

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید? چت در واتساپ