بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان | تمیز کردن ایمپلنت دندان

برس‌های بین دندانی برای تمیز کردن ایمپلنت دندان

روش‌های جایگزین نخ دندان ایمپلنت

تمیز کردن ایمپلنت دندان | ممکن است تصمیم بگیرید که از نخ دندان ایمپلنت استفاده نکنید! اما به خاطر داشته باشید نخ دندان کشیدن بخش مهمی از حذف پلاک و باکتری از نواحی سخت در دسترس در دهان شما است.

اگرچه ایمپلنت‌های دندانی نمی‌توانند مانند دندان‌های طبیعی پوسیده شوند، اما در مواردی که باکتری‌ها در امتداد خط لثه تجمع می‌کنند، لثه‌های شما همچنان می‌توانند تحت تأثیر بیماری لثه قرار بگیرند. از آنجایی که استفاده از نخ دندان می‌تواند به طور بالقوه مضر باشد، در اینجا چند راه برای تمیز کردن اطراف ایمپلنت‌ها بدون نخ دندان وجود دارد:


همراه ما باشید با مطالب آموزشی و لینک های کاربردی دکتر حسین برجیان بهترین ایمپلنت اصفهانایمپلنت دندان سوئیسی اصفهان :


بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان | برس‌های بین دندانی برای تمیز کردن ایمپلنت دندان

برس‌های بین دندانی برای تمیز کردن ایمپلنت دندان

برس‌های بین دندانی برس هایی گرد یا مخروطی شکل هستند که به یک سیم نازک با یک دسته در انتهای آن متصل می شوند. آنها در اندازه‌ها و طول‌های مختلفی وجود دارند تا بتوانند در فضای بین دندان‌های شما یا ایمپلنت دندان قرار بگیرند، که به شما امکان می دهد روال بهداشت دهان خود را طی کنید.

برس‌های بین دندانی مانند نخ دندان، بین دندان‌ها قرار می گیرند و سپس برای تمیز کردن آرام به جلو و عقب و بالا و پایین برای از بین بردن پلاک و بقایای مواد غذایی استفاده می‌شود. اما بر خلاف نخ دندان، برس‌های بین دندانی هنگام استفاده در اطراف ایمپلنت‌های دندانی ساییده نمی‌شوند. برخی منابع اشاره می کنند که مسواک‌های بین دندانی در از بین بردن پلاک بیشتر از نخ دندان ایمپلنت موثر هستند.

فلوسر آب

نخ دندان‌های آبی که به سیستم‌های آبیاری دهان نیز معروف هستند، به عنوان جایگزینی برای نخ دندان سنتی و نخ دندان ایمپلنت توصیه می‌شود. به جای استفاده از عیوب فیزیکی، نخ دندان‌های آب از جریانی از آب ضربانی استفاده می کنند که به عنوان نخ دندان عمل می‌کند.

این جریان آب بین دندان‌ها و در امتداد خط لثه برای از بین بردن پلاک و بقایای مواد غذایی استفاده می‌شود. مانند مسواک‌های بین دندانی، نخ دندان‌های آب هیچ گونه اثری برای ایجاد عفونت باقی نمی گذارند. همچنین استفاده از آنها آسان است و در از بین بردن پلاک از اطراف ایمپلنت موثر هستند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نویسنده محتوا سایت
نویسنده محتوا سایت
مقالات: 27

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید? چت در واتساپ