بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان | ایمپلنت فوری

کاشت ایمپلنت دندان چگونه انجام می شود؟

کاشت ایمپلنت دندان چگونه انجام می شود؟

روش کار:

برخلاف ایمپلنت فوری، ایمپلنت دندان معمولی تا زمانی که حفره استخوان فک التیام نیافته است، قرار داده نمی شود که بین 3 تا 6 ماه طول می کشد. در این مدت، قسمت‌هایی از استخوان جذب می‌شود و لثه‌ها خود را با آن سازگار می‌کنند. به خصوص ناحیه اطراف دندان قبلی که اکنون به دلیل فشار دندان دیگر در معرض هیچ محرک رشدی قرار ندارد تا حدودی اصلاح می شود. تنها زمانی که این فرآیند تکمیل شد و استخوان شکل دائمی و پایداری به خود گرفت، می توان کاشت دندان را شروع کرد.

قبل از جراحی باید برنامه ریزی گسترده و دقیقی انجام شود.

اول از همه، جراح دهان با شما مشاوره ای خواهد داشت، که بیماری های زمینه ای شما (برخی جراحی را غیرممکن می کنند)، شکایات فعلی و خواسته ها شما را آشکار می کند. پس از آن معاینه کامل دندان شما انجام می شود.

دندان ها، به خصوص فاصله بین دندان های شما و استخوان فک (ثبات و ضخامت). برای درمان، یک الگوی جراحی با تمام اندازه گیری های لازم از دندان شما و یک مدل برنامه ریزی ایجاد می شود.

کاشت ایمپلنت دندان چگونه انجام می شود؟ | بهترین ایمپلنت اصفهان
ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان

صفحه اینستاگرام دکتر حسین برجیان، بهترین ایمپلنت اصفهان

اگر استخوان فک استحکام یا ضخامت کافی نداشته باشد، ابتدا باید بزرگ کردن استخوان انجام شود. برای این منظور از مواد جایگزین استخوان مصنوعی یا اتولوگ استفاده می شود که برای رشد در ناحیه استخوان فک قرار می گیرد.

این مهم است زیرا ایمپلنت آینده دارای یک ریشه دندان مصنوعی است که مستقیماً در استخوان وارد می شود. کل استحکام ایمپلنت و هر پل یا پروتز متصل به آن به رشد ایمن در استخوان بستگی دارد.

 


مطالب پیشنهادی:

امکان کاشت یکباره چند ایمپلنت دندان

سن مناسب برای کاشت ایمپلنت دندان

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نویسنده محتوا سایت
نویسنده محتوا سایت
مقالات: 27

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید? چت در واتساپ